36.8 C
Скопје
18:35 - 18 јуни, 2024

Ознака : ким катрал

Ви ПрепорачувамеЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Секси и на 67 години: „Саманта“ од „Sex and the City“ со провокативна фотосесија

Еспресо
Актерката Ким Катрал е жена која отсекогаш зрачела со неверојатен сексапил, а нејзиниот лик Саманта Џоунс од серијата „Sex and the City“ ѝ донесе светска...
СветСлајдерСцена

Откриено колку заработила Ким Катрал за неколку минути појавување во новиот „Сексот и градот“: Вртоглава сума за еден ден работа

Еспресо
На задоволство на многубројните фанови на серијата „Сексот и градот“, во последната епизода од втората сезона на спин-офот „And Just Like That…“ се појави Саманта...
СветСлајдерСцена

Саманта од „Сексот и градот“ на секој можен начин се бори со стареењето: „Тоа што го реков на 40 години беше глупост“

Еспресо
Ѕвездата на „Сексот и градот“ Ким Катрал вели дека се предомислила за техниките против стареење и сега е подготвена да се бори против стареењето „на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ким Катрал ќе се појави во втората сезона на „Сексот и градот“: Само во една сцена и тоа под овие строги услови

Еспресо
Ким Катрал, која ја толкуваше улогата на Саманта во Сексот и градот, ќе се појави во втората сезона на Just Like That, пренесува Variety. Актерката...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Сара Џесика Паркер за прв пат проговори за кавгата со Ким Катрал: „Не е мој стил да плукам отров…“

Еспресо
Продолжува пингпонгот од обвинувања меѓу актерките на Сексот и градот. Во меѓувреме, втората сезона од продолжението И токму така е веќе во фаза на работа...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

„Потребна е мудрост за да се знае кога е доста“: Зошто на Ким Катрал ѝ е доста од „Сексот и градот“?

Еспресо
Беше омилена во „Сексот и градот“ како Саманта Џонс, но знаете ли што прави денес, 65 годишната Ким Катрал и зошто нема да ја гледаме...
СветСлајдерСцена

НИКОГАШ НЕ МЕ ПОБАРАА ДА БИДАМ ДЕЛ ОД НОВИТЕ ЕПИЗОДИ НА „СЕКСОТ И ГРАДОТ“: Познатата Саманта КОНЕЧНО ја откри ВИСТИНАТА!

М.Р.
Ким Катрал , попозната по улогата на Саманта Џонс во „Сексот и градот“ , проговори за односот со колешките од култната серија. Во интервју за „Variety“,...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) РЕАКЦИЈАТА НА КИМ КАТРАЛ: Актерката наздрави за „смртта“ на Саманта

Еспресо
Откако беше најавено продолжението на серијата „Сексот и Градот“ и отсуството на Саманта од иститото, фановите ја поддржаа Ким Катрал во одлуката да не биде...
СветСлајдерСцена

Ким Катрал ја нарече Сара Џесика Паркер куче?

М. Г.
Актерката Ким Катрал објави видео на нејзиниот инстаграм-профил со куче и порака која многу обожаватели на серијата ја протолкуваа како провокација упатена до колешката од...