2.8 C
Скопје
05:34 - 19 април, 2024

Ознака : and just like that

СлајдерСценаФилм и ТВ

КОНЕЧНО: Излегоа новите епизоди од „Сексот и градот“, обожавателите со поделени импресии

Еспресо
На воодушевување на многубројните обожаватели на серијата „Сексот и градот“, нејзиниот долгоочекуван рибот пристигна на ХБО, а нејзините гледачи во две емитувани епизоди ги дочекаа...
СлајдерСценаФилм и ТВ

КОНЕЧНО: Излезе првиот трејлер за продолжението на серијата „Сексот и градот“

И. Т.
Пријателите чии модни комбинации и љубовни искуства сите со задоволство ги следевме со години, се враќаат на малите екрани. Откако излезе веста дека се снима...
СветСлајдерСцена

САРА ЏЕСИКА ПАРКЕР ОДГОВОРИ НА КОМЕНТАРИТЕ ЗА НЕЈЗИНИОТ ИЗГЛЕД: Да престанам да стареам? Да исчезнам?

И. Т.
Актерката Сара Џесика Паркер им одговори на сите кои ја критикуваат поради нејзиниот изглед. Паркер ја краси насловната страница на модната библија „Vogue“ за декември...