-0.2 C
Скопје
06:22 - 29 јануари, 2022

Ознака : препорака

Ви препорачуваме на СП Слајдер Сцена Филм и ТВ

Што да гледате на „Netflix“ и „HBO“ овој викенд?

И. Т.
Како и секој претходен и иден петок се обидуваме да ви го олесниме одговорот на прашањето „Што да гледате на „Netflix“ и „HBO“ овој викенд?“....
Дестинации и Дегустации Слајдер

(РЕЦЕПТ) МАРТИНА НИ ЗГОТВИ ТРИАГОЛНИЦИ СО ГОТОВИ КОРИ: Среда е ден за интересна ужинка или мезе за гости

И. Т.
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascookingg) ....
Здрави навики Здравје Слајдер

ДОКАЖАНО: Кои намирници помагаат, а кои одмагаат во лекувањето на псоријаза

И. Т.
Псоријазата е многу непријатна автоимуна болест за која денес постојат ефикасни лекови, но тие не се достапни за секого. Биолошката терапија е резервирана за пациенти...
Наши Фаци Слајдер Сцена

Каде летово на одмор? Спејко ни открива каде има најубав поглед во Македонија! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пандемијата на коронавирусот ги затвори границите ширум светот, па така можноста за летување на море ова ќе биде ограничена, а можеби и забранета. Но, тоа...