21.8 C
Скопје
15:58 - 30 мај, 2024

Ознака : триаголници

АстроСлајдерХороскоп

Неверства и љубовни триаголници: Жените од овие хороскопски знаци ги очекуваат непријатни промени во ноември

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници може да се соочат со проблеми следната недела – помеѓу 7 и 13 ноември. Станува збор за...
Дестинации и ДегустацииСлајдер

(РЕЦЕПТ) МАРТИНА НИ ЗГОТВИ ТРИАГОЛНИЦИ СО ГОТОВИ КОРИ: Среда е ден за интересна ужинка или мезе за гости

И. Т.
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascookingg) ....
Секојдневие

Лиснати триаголници со сирење (РЕЦЕПТ)

Igor
Ако сте љубител на лиснати теста, овој рецепт редовно ќе го правите за појадок или за вечера. Потребни состојки: 500 гр тенки готови кори 300...