19.8 C
Скопје
21:56 - 14 јуни, 2024

Ознака : неверства

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

На работ на пропаст: Два хороскопски знаци ќе се најдат во многу тешка ситуација

Еспресо
Астролозите именуваа два знака од Зодијакот за кои крајот на мај ќе биде многу тежок. Ќе се соочат со проблеми кои ќе треба да се...
АстроСлајдерХороскоп

Неверства и љубовни триаголници: Жените од овие хороскопски знаци ги очекуваат непријатни промени во ноември

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници може да се соочат со проблеми следната недела – помеѓу 7 и 13 ноември. Станува збор за...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Неверствата на принцот Вилијам: Престолонаследникот стана вистински мал роб на својата сопруга (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Иако во јавноста оддаваат впечаток на складен пар, принцот Вилијам и Кејт Мидлтон со години ги полнеа насловните страници со гласини за наводни неверства во...