22.8 C
Скопје
20:22 - 14 јуни, 2024

Неверства и љубовни триаголници: Жените од овие хороскопски знаци ги очекуваат непријатни промени во ноември

Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници може да се соочат со проблеми следната недела – помеѓу 7 и 13 ноември.

Станува збор за трите знаци на Зодијакот. Жените родени под нив ризикуваат да ги уништат односите со саканите или да ги расипат односите со колегите на работа.

Лав

Од самиот почеток на неделата жените Лавови ќе ги чекаат проблеми. Жените во кариерата ќе имаат особено лоша недела. Дури и ќе размислуваат за промена на видот на активноста.

Вага

Поради затемнувањето на Месечината буквално се ќе им падне од рацете на жените Ваги. Но, ќе имаат шанса да избегнат повеќе проблеми ако успеат да се соберат и да се прилагодат на новиот позитивен бран. Вербата во себе е еден од главните услови неделата да не испадне сосема страшна.

Водолија

Може да се појават проблеми во личниот живот за Водолијата, да бидат измамени од партнерот или да бидат вклучени во триаголник. Не се само можни предавствата, туку ќе се појават размислувања дури и за развод/разделба. Астролозите советуваат да размислувате трезвено и да се трудите да не ги расипувате дополнително односите, а уште повеќе да не го наметнувате вашето мислење.

Неделен хороскоп (7-13 ноември): На Шкорпијата сè ќе ѝ оди од рака, Раковите полни со љубов, за Биковите нервозна недела…

 

Слични објави

(Фото) Злато и дијаманти: Позната српска манекенка се прошета низ Белград со накит вреден 72.000 евра

Еспресо

(Фото) Сопругата на Дарко Лазиќ се соблече во шестиот месец од бременоста! Го покажа стомакот во минијатурно бикини

Еспресо

Скандал во „Никогаш не е доцна“: Жика Јакшиќ ги фатил натпреварувачите во измама, веднаш ги дисквалификувал

Еспресо

Совети од Клиника „Жан Митрев“: Минимално инвазивен ласерски третман на враснато влакно

еспресо

Драгана Мирковиќ испрати порака до ќерката на Цеца Ражнатовиќ: Пејачките со години не беа во добри односи

Еспресо

Јована Јеремиќ откри интимни детали од врската со Драган: Го бакнувам секој дел од неговото тело и тој моето

Еспресо
Се вчитува....