Ознака : малта

Ви Препорачуваме Дестинации Лајфстајл

Необични места во Европа кои морате да ги посетите (ФОТО)

Еспресо
Европа е чудесен континент кој има многу природни и културни богатство кои ги посетуваат луѓе од сите краеви на светот. Сепак, во Европа има и...
Лајфстајл Сцена

Им цветаат рози! Водителката Елена Стефановска ужива на Малта со Бојан! (ФОТО)

Igor
Познатата водителка на емисијата „Живот со стил“, Елена Стефановска и нејзиното момче, скопскиот бизнисмен Бојан Најдовски веќе неколку дена уживаат на островот Малта. Заљубениот пар...
Лајфстајл Сцена

Ќерката на Заев со момчето на одмор на Малта (ФОТО)

Igor
Александра Заева и нејзиното момче Иван Проданов, заедно со пријателите, го продолжија летниот одмор од Грција во Малта. Тие моментално се во главниот град Валета,...