Ќерката на Заев со момчето на одмор на Малта (ФОТО)

Александра Заева и нејзиното момче Иван Проданов, заедно со пријателите, го продолжија летниот одмор од Грција во Малта.

Тие моментално се во главниот град Валета, а фотографии од одморот постојано објавуваат на своите профили на Инстаграм.

View this post on Instagram

🦋

A post shared by Aleksandra Zaeva (@aleksandrazaeva) on

Принтскрин
Принтскрин/Инстаграм

Слични објави

Ова е најжешката снимка од Карлеуша: Замеша со задникот, па силно го „плесна“ (ВИДОЕ)

Васко Спасоски

Силвестер Сталоне запрепасти многумина со новиот изглед (ВИДЕО)

Еспресо

Под мразот на Антарктикот откриени остатоци од древна прашума

Еспресо

Богата и вкусна велигденска баклава (РЕЦЕПТ)

Igor

СКАНДАЛ: „Боже чувај ја од зло“ жртва на руски плагијатори (ВИДЕО)

Igor

Девојче доби банана за подарок, нејзината реакција ги воодушеви сите (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

три × три =

Слични објави

Зошто Никола Тесла умрел во сиромаштија и во долгови?

Слободен печат

Најмладите рекордери во Гинесовата книга на рекорди: Овие неверојатни деца се единствени!

Еспресо

Кендал Џенер објави фотографија со поранешното момче на својата сестра! (ФОТО)

Еспресо

Запознајте ја Калпија: Реконструирано лицето на жената која живеела пред 7.500 години

Еспресо

ИСПЛИВА ТАЈНА НА КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО – Кралицата Елизабета на Меган и забранила една работа, но не и на Кејт!

Еспресо

Цели со дијаманти: Сораја носи чизми од 10.000 евра! (ФОТО)

Igor