Им цветаат рози! Водителката Елена Стефановска ужива на Малта со Бојан! (ФОТО)

Познатата водителка на емисијата „Живот со стил“, Елена Стефановска и нејзиното момче, скопскиот бизнисмен Бојан Најдовски веќе неколку дена уживаат на островот Малта.

Заљубениот пар постојано објавува фотографии од нивното заедничко патување, а дека Елена навистина ужива во новата љубов, се гледа и по нејзината насмевка на лицето.

За врската на Елена и Бојан доста долго се шпекулираше низ чаршијата, за до пред неколку недели водителката и сама да ја потврди информацијата дека е во врска.

Инаку Елена е постара од Бојан десетина години, но секако тоа е најмалку важно, бидејќи како велат – годините се само бројка.

Фото: Инстаграм

 

Слични објави

Овие ѕвезди годинава ќе влезат во шестата деценија! (ФОТО)

Слободен Печат

Гитарата на Курт Кобејн продадена за рекордни 6 милиони долари

Еспресо

Сексуалната желба се враќа и со чај

Igor

„Си одиме дома“: Орландо Блум откри дека снимањето на неговата серија е прекинато поради коронавирусот

Еспресо

Забавата за која зборува светот: Кајмакоски пееше за Новак Ѓоковиќ! (ФОТО)

Музички подарок за денот на виното и љубовта: „Љубена“ од Тоше во ново руво (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

три × 1 =

Слични објави

Гвинет Палтроу воодушеви со изборот на фустан (ФОТО)

Igor

СИ ГО СМЕНИЈА ЛИЧНИОТ ОПИС: Дали ќе ги препознаете овие балкански ѕвезди?

Igor

По пример на нејзината сестра: Кајли носи бикини постаро од неа (ФОТО)

Igor

Џенифер Лопез: Тажна сум и срцето ми е скршено (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Мажот по кој полудеа жените ја пропушти шансата да го глуми Џејмс Бонд поради килограмите (ФОТО)

Igor

Рецепт за осветлување на косата: Освен поубава боја, ќе добиете и свилена и сјајна коса

Igor