Ознака : камила паркер

Лајфстајл Сцена

Списание на БЕРЛУСКОНИ објави скандалозни фотографии од КАМИЛА ПАРКЕР-БОУЛС

Igor
Во магазинот „Chi“, кој е во сопственост на поранешниот премиер на Италија, Силвио Берлускони, биле објавени полуразголени слики од војвотката од Корнвол, Камила Паркер-Боулс. Се...