Списание на БЕРЛУСКОНИ објави скандалозни фотографии од КАМИЛА ПАРКЕР-БОУЛС

Во магазинот „Chi“, кој е во сопственост на поранешниот премиер на Италија, Силвио Берлускони, биле објавени полуразголени слики од војвотката од Корнвол, Камила Паркер-Боулс.

Се верува дека фотографиите се снимени за време на нејзино крстарење на јахта во Сардинија.

Таа уживала неколку дена бред да се врати во Балморал. За тоа време успеале да ја снимат папараци. За среќа, овие фотографии уште не се појавиле на интернет. Кралското семејство овој потек го оценува како скандалозен и нарушувачки за приватноста на војвотката.

За потсетување, токму магазинот „Chi“ во 1997 година ги објави последните фотографии на принцезата Дијана на кои може да се види жива, непосредно пред несреќата во која таа го изгуби животот.

Слични објави

Лозано освои награда на MAC: Го најавија дека доаѓа од Северна Македонија, но веднаш ги поправи!

Еспресо

Косовска пејачка со еротски настап на кој имаше и деца, јавноста со бурна реакција (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Сопругата на Жељко Јоксимовиќ, Јована открива што ќе прави со 100 евра кои ќе ги добие од државата!

Еспресо

Маска со кафе за сјајна и мека коса

Igor

Преопуштена акција на црвениот тепих: Ја бакнувал без срам, а таа не можела да ги додржи градите (ФОТО)

Igor

Дневен хороскоп за 25 септември 2019: Раковите ќе го добијат тоа што го сакаат

Igor

Остави Коментар

8 − 1 =

Слични објави

Кетлин Џенер планира дете со речиси 50 години помладата девојка

Igor

Ѕирнете во луксузниот дом на Новак и Јелена Ѓоковиќ проценет на 9 милиони долари (ФОТО)

Igor

Лавот денеска ќе има успех на работа, Стрелците ќе доживеат голема љубов

Igor

„Звуците на Чаршијата“ по 13-ти пат, ТАМАРА ТОДЕВСКА меѓу многуте учесници

Igor

Северина за државниот минималец: Го побарале без мое знаење! (ФОТО)

Еспресо

АМЕРИКАНЦИТЕ ЈА САКААТ ЕВРОВИЗИЈА? Еве кога планираат да се организира во САД!

Igor