20.8 C
Скопје
08:21 - 10 август, 2022

Ознака : бетмен

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

(ВИДЕО+ФОТО) Новиот БЕТМЕН со РОБЕРТ ПАТИНСОН: 128,5 милиони долари за еден викенд во Северна Америка

Еспресо
Продукцијата на најновиот филм за Бетмен, „The Batman“ во која глуми актерот Роберт Патинсон чинела околу 200 милиони долари. Последниот филм за Бетмен во продукција на...
Слајдер Сцена Филм и ТВ

(ВИДЕО) ТРЕЈЛЕРОТ ЗА НОВИОТ „БЕТМЕН“ ЗА ЕДЕН ДЕН ГО ИЗГЛЕДАЛЕ 8 МИЛИОНИ ЛУЃЕ: Фановите се возбудени

Еспресо
На официјалниот канал на „Warner Bros. Pictures“ во понеделникот беше објавен официјалниот трејлер за очекуваното продолжение на „Batman“. Овој пат го гледаме Роберт Патинсон во...
Слајдер Сцена Филм и ТВ

(ФОТО+ВИДЕО) НОВА ИНКАРНАЦИЈА НА БЕТМЕН: Курт Кобејн е инспирацијата

Еспресо
Можеби се сеќавате дека првиот трејлер за Бетмен беше придружен со верзија на „Something In The Way“ на Нирвана, но влијанието на иконскиот гранџ бенд...
Слајдер Сцена Филм и ТВ

(ВИДЕО) КОНЕЧНО: Излезе трејлерот за долгоочекуваниот „Бетмен“

И. Т.
Излезе трејлерот за најочекуваниот Бетмен досега, и за само неколку часа собра скоро десет милиони прегледи на „Јутјуб“. Бетмен во новиот филм го игра Роберт...
Слајдер Сцена Филм и ТВ

ФОТО: И новиот Бетмен ќе биде црнец

Еспресо
Сценаристот Џон Ридли, кој ја напиша историската драма „12 години ропство“, ќе го напише и сценариото за новата серија чија тема ќе биде сместена во...
Свет Слајдер Сцена

Бен Афлек повторно се враќа во улогата на Бетмен!

Ивана Стамевска
Бен Афлек повторно ќе се појави во улогата на суперхеројот Бетмен во најновото продлжение на блокбастер серијалот „Бетмен“ со оригинален наслов „Флеш“. Афлек последен пат...
Филм и ТВ

Мајкл Китон преговара повторно да ја добие улогата на Бетмен

Еспресо
Актерот го толкуваше Мрачниот витез во филмовите на Тим Бартон од 1989 и 1992 година. Холивудс Репортер пишува дека Мајкл Китон започнал со преговорите и...
Филм и ТВ

Ова е новото одело на Бетмен! (ФОТО)

Еспресо
Објавена е кратка видео-најава, која го открива новото одело на Бетмен. #TheBatman First Look at Robert Pattinson as The Dark Knight. The batman will be...
Филм и ТВ

Колин Фарел се спрема за улогата на Пингвинот во Бетмен! (ФОТО)

Еспресо
Колин Фарел (43) ја променил бојата на косата и пуштил мали бркови и брада за улогата на Пингвинот, пишува aceshowbiz.com. Седо-сивата кратка коса и небричениот...
Ви Препорачуваме Филм и ТВ

Роберт Патинсон започна со снимањето на новиот Бетмен! (ФОТО)

Слободен Печат
Неколку фотографии откриле дека Роберт Патинсон и Колин Фарел внимателно работат на новиот филм за Бетмен, пишува aceshowbiz.com.  Фотографиите ги направила и поставила на друштвените...