14.8 C
Скопје
18:42 - 27 февруари, 2024

Ознака : курт кобеин

СлајдерСценаФилм и ТВ

(ФОТО+ВИДЕО) НОВА ИНКАРНАЦИЈА НА БЕТМЕН: Курт Кобејн е инспирацијата

Еспресо
Можеби се сеќавате дека првиот трејлер за Бетмен беше придружен со верзија на „Something In The Way“ на Нирвана, но влијанието на иконскиот гранџ бенд...