Ознака : пингвинот

Филм и ТВ

Колин Фарел се спрема за улогата на Пингвинот во Бетмен! (ФОТО)

Еспресо
Колин Фарел (43) ја променил бојата на косата и пуштил мали бркови и брада за улогата на Пингвинот, пишува aceshowbiz.com. Седо-сивата кратка коса и небричениот...