7.8 C
Скопје
6 декември, 2021

(ВИДЕО) КОНЕЧНО: Излезе трејлерот за долгоочекуваниот „Бетмен“

Излезе трејлерот за најочекуваниот Бетмен досега, и за само неколку часа собра скоро десет милиони прегледи на „Јутјуб“. Бетмен во новиот филм го игра Роберт Патинсон, а обожавателите едвај ја чекаат премиерата.

Во трејлерот, кој беше објавен вчера на јутјуб-каналот на „Warner Bros“, се прикажани неколку култни ликови кои ќе ги толкуваат актерите Зои Кравиц, Колин Фарел и многу други.

Објавата започнува кога полицијата апси маж во кафуле. Млекото во неговото кафе се претвора во знак прашалник, препознатливиот знак на непријателот на Бетмен. Подоцна на снимката, се слуша гласот на Патинсон што ја опишува ситуацијата во Готам Сити: „Ова е буре барут. Ридлер е тој“.

Премиерата е закажана за март следната година.

Слични објави

СЛАВЧО ПОПОСКИ НАЈАВУВА: Снег и на пониските места, еве кога!

Ј.К.Д

(ФОТО) ЛОКУМЧЕ: Моника Белучи блеска од насловната страница на „Sunday Times Style“

Еспресо

ПИЈАН ЧОВЕК МУ ИЗВАДИЛ ПИШТОЛ НА ХАРИС ЏИНОВИЌ: Инцидент кој го обележал животот на пејачот

Еспресо

НАЈГОЛЕМИТЕ ЛАЖГОВЦИ ВО ХОРОСКОПОТ: Бели лаги или сериозен проблем со кажување на вистината?

М.Р.

(РЕЦЕПТ) ОМИЛЕНОТО ЈАДЕЊЕ НА ВОЛТ ДИЗНИ: Семеен рецепт за чили кој потекнува од 1958 година

Еспресо

(ФОТО) ТРЕТО ПА МАШКО: Актерот Кирил Трајковски – Максим по третпат стана татко

М.Р.
Се вчитува....