27.8 C
Скопје
10:03 - 13 јуни, 2024

Ознака : црнец

СлајдерСценаФилм и ТВ

ФОТО: И новиот Бетмен ќе биде црнец

Еспресо
Сценаристот Џон Ридли, кој ја напиша историската драма „12 години ропство“, ќе го напише и сценариото за новата серија чија тема ќе биде сместена во...