-5.2 C
Скопје
00:34 - 26 јануари, 2022

(ВИДЕО) ТРЕЈЛЕРОТ ЗА НОВИОТ „БЕТМЕН“ ЗА ЕДЕН ДЕН ГО ИЗГЛЕДАЛЕ 8 МИЛИОНИ ЛУЃЕ: Фановите се возбудени

бетмен

На официјалниот канал на „Warner Bros. Pictures“ во понеделникот беше објавен официјалниот трејлер за очекуваното продолжение на „Batman“.

Овој пат го гледаме Роберт Патинсон во улогата на Бетмен, а Зои Кравиц во улогата на жена-мачка.

Во новото продолжение Бетмен се обидува да го победи Ридлер кој го игра Пол Дано.

Во актерската екипа се и Енди Серкис како Пениворт, Џефри Рајт како Џејмс Гордон, Џон Туртуро како Кармин Фалкон, Питер Сарсгард како Гил Колсон и Колин Ферел како Освалд Коблпот.

Филмот е режиран од Мет Ривс, кој се потпишува и како ко-сценарист заедно со Питер Крег. Новиот филм за Бетмен пристигнува во кината на 4 март 2022 година.

Слични објави

(ФОТО) ТОНИ ЦЕТИНСКИ: Среќен роденден Тоше! Ти и Аки повторно запејте ја „Есен во мене“

Милена Ри

ЕЛТОН ЏОН ПОЗИТИВЕН НА КОРОНАВИРУСОТ: Долгоочекуваните концерти се откажани!

М.Р.

СОВЕТИ И ПРИДОБИВКИ НА СЕКС ЗА ВРЕМЕ НА МЕНСТРУАЦИЈА: Табу или задоволство?

Еспресо

(ФОТО) ИЛИНА АРСОВА СЕ ПРОСТИ ОД МАЕСТРО ЏАМБАЗОВ: Ние вака ќе си се памтиме, насмеани и ведри…

М.Р.

(ФОТО) ЛИЛА ОТКРИ СО КОЈ ГО ДЕЛИ КРЕВЕТОТ: Вистински убавец со зелени очи!

М.Р.

РАЗГОВОР СО МАРИЈА ПИЈАНМАНОВ, НАШИНКА ВО ПАРИЗ: Се будам со вкусна паштета од патка, мојот живот наликува на изложба во музеј, сопругот ми го подари Париз!

Ј.К.Д
Се вчитува....