Tag : трудница

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

ФОТО: Прекрасната трудница Емили Ратајковски го покажа својот стомак во модерна комбинација!

Васко Спасоски
Атрактивната Емили Ратајковски, која неодамна објави дека чека бебе, излезе на улиците на Лос Анџелес во трендовско издание во кое привлече внимание. Познатата 29-годишна убавица,...
Здравје

Куркумата е многу здрава, но ова се 5 случаи во кои НЕ СМЕЕТЕ да ја користите

Igor
Лековитите дејства на куркумата се неприкосновени, но како и за секој природен препарат, така и за неа постои група на луѓе кои не треба да...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian