34.8 C
Скопје
15:07 - 24 јуни, 2024

Ознака : стара

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Враќање на стара љубов: Два хороскопски знаци ќе имаат „судир“ со духовите од минатото

Еспресо
Асролозите именуваа два знаци од Зодијакот кој во текот на првиот летен месец ќе се соочат – но и ќе мора да се справат –...
СветСлајдерСцена

Мистерија стара 36 години: Познатата пејачка со децении крие дека има ќерка?

Еспресо
На нејзините фанови им е познато дека познатата поп ѕвезда го загубила детето во далечната 1984 година, но нејзиниот поранешен сопруг тврди дека тоа не...
Секојдневие

Неверојатно откритие – Дете пронашло плоча стара 3.500 години

Еспресо
Шестгодишен Израелец во текот на излетот со неговите родители на југот на Израел пронашол 3.500 години стара глинена плоча, која археолозите ја сметаат за уникатна....
Uncategorized

Колку често треба да ја перете постелнината?

Igor
Не постои подобро чувство од легнување на чиста постелнина… но повеќе луѓе ќе признаат дека тоа не го прават доволно често… Експертите открија дека спиењето...