Ознака : софија лорен

Секојдневие

За три дена, три килограми помалку без гладување: Ова е диетата на Софија Лорен!

Васко Спасоски
Софија Лорен важи за една од најголемите заводници, а оваа диета и’ помагала секогаш да биде во топ форма, а и денес се држи до...
Секојдневие

Новата Софија Лорен: БУЈНА, СЕНЗУАЛНА, НЕОДОЛИВА (ФОТО)

Igor
Романската манекенка со сензуален и заводлив изглед Мадалина Генеа во последно време ги полни новинарските написи поради врската со Вито Шнабел, кој пред неа љубел...
Гастро марифети

Пита со спанаќ која и Софија Лорен ја подготвува (РЕЦЕПТ)

Igor
Подгответе домашна пита со спанаќ од кори од хељда на начин како што ја обожава и познатата холивудска дива. Состојки: 500 гр кори од хељда...