4.8 C
Скопје
07:16 - 27 февруари, 2024

Ознака : Мила Јововиќ

СветСлајдерСцена

(ФОТО) КРВ НЕ Е ВОДА: Ќерката на Мила Јововиќ е копија на мама

M.Р.
Мила Јововиќ позираше со својата 13-годишна ќерка Евер и докажа дека убавиот изглед во нивното семејство е наследен. Гените си го направиле своето. 45-годишната актерка...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

„Се криела под трупови за да преживее“: Тажна животна приказна на Мила Јововиќ и нејзиното семејство! (ФОТО)

Еспресо
Актерката Мила Јововиќ (44) важи за позитивна и секогаш насмеана жена, а за тажната животна приказна која ја следи нејзиното семејсво, но и неа, малкумина...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Мила Јововиќ во изолација, а нејзината порака е важна: Актерката покажа како го поминува времето! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата актерка Мила Јововиќ во февруари наполни 45 години, а сега по породувањето поради прогласување на пандемија на коронавирусот е во куќна изолација со семејството....
Uncategorized

Прекрасната Мила Јововиќ денес полни 44 години! (ФОТО)

Слободен Печат
На денешен ден во 1975 година американската актерка Мила Јововиќ е родена во Киев, Украина, која во тоа време била дел од Советскиот Сојуз. Татко...
ЛајфстајлСцена

ОТКИНАТА РАКА, УНИШТЕНО ЛИЦЕ: Дублерката на Мила Јововиќ тужеше за сите трагедии

Igor
Оливија Џексон ѝ беше дублерка на Мила Јововиќ на сетот за филмот „Притаено зло“. Таа во 2015 за време на снимањето доживеала сериозен инцидент. Од...
ЛајфстајлСцена

Морала да се крие под мртви тела за да преживее: Мила Јововиќ открива потресна животна приказна

Igor
Мила Јововиќ на Инстаграм објавила фотографии од својата баба Татјана Ивановна, а нејзината животна приказна остава без здив. Бабата на Мила поминала низ вистински пекол...