Ознака : петиот елемент

Uncategorized

Прекрасната Мила Јововиќ денес полни 44 години! (ФОТО)

Слободен Печат
На денешен ден во 1975 година американската актерка Мила Јововиќ е родена во Киев, Украина, која во тоа време била дел од Советскиот Сојуз. Татко...