Ознака : инцидент

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Канје повторно ја стави Ким Кардашијан во непријатна ситуација (ВИДЕО)

Еспресо
Раперот Канје Вест е познат како егоцентрик, но многумина веруваа дека барем кога станува збор за негова поубава половина, тој знае да се грижи и...
Лајфстајл Сцена

ОТКИНАТА РАКА, УНИШТЕНО ЛИЦЕ: Дублерката на Мила Јововиќ тужеше за сите трагедии

Igor
Оливија Џексон ѝ беше дублерка на Мила Јововиќ на сетот за филмот „Притаено зло“. Таа во 2015 за време на снимањето доживеала сериозен инцидент. Од...