18.8 C
Скопје
06:50 - 13 јуни, 2024

Ознака : кание вест

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Канје повторно ја стави Ким Кардашијан во непријатна ситуација (ВИДЕО)

Еспресо
Раперот Канје Вест е познат како егоцентрик, но многумина веруваа дека барем кога станува збор за негова поубава половина, тој знае да се грижи и...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ким Кардашијан се обиде да го бакне Кание, а тој „ладно“ ја одби! (ВИДЕО)

Еспресо
Во еден момент на All Star натпреварот за најдобрите НБА кошаркати, камерманот ја насочи камерата кон познатиот пар, Ким Кардашијан и Кание Вест. Додека Ким...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ким и Канје не можеа да се воздржат на црвениот тепих! (ФОТО)

Еспресо
Иако не беа помеѓу официјално поканетите на 91-та свечена церемонија за доделувањето на Оскарите, Ким Кардашијан и Канје Вест повторно беа најголеми ѕвезди на традиционалната...
Сцена

За експертите модна катастрофа, а за Кание модна икона! (ФОТО)

Igor
Ким Кардашијан и Кание Вест можеби изгледаат како родени модни иноватори во светот на модата, но патот до таму беше долг. Парот се појави на...