Ознака : метро

Лајфстајл Свет Сцена

Славата не му удри во глава: Гитаристот на „Rolling stones“ на доделувањето на „Брит“ наградите дојде со метро! (ВИДЕО)

Еспресо
Руни Вуд ја воодушеви интернет заедницата откако објави видео на кое се гледа како тој доаѓа на доделувањето на Брит наградите – со метро! Секако,...
Лајфстајл Сцена

Не им се верувало на луѓето: Бредли Купер со ќеркичката се возат во метро во Њујорк (ФОТО)

Igor
Холивудскиот актер Бредли Купер (44) кој неодамна се разведе од манекенката Ирина Шајк (33) со која ја има ќерката Леи де Сена, фотографиран е во...