Не им се верувало на луѓето: Бредли Купер со ќеркичката се возат во метро во Њујорк (ФОТО)

Холивудскиот актер Бредли Купер (44) кој неодамна се разведе од манекенката Ирина Шајк (33) со која ја има ќерката Леи де Сена, фотографиран е во Њујорк додека се возел во метро со својата наследничка.

Патниците во метрото не можеле да си поверуваат на очите.

Иако сме навикнати актерот да го гледаме секогаш дотеран на јавните случувања и црвени килими, се чини дека повеќе му одговара опуштена варијанта.

Очигледно Бредли по разводот од преубавата Русинка, слободното време го посветува на малечката Леи.

Се шпекулираше дека Бредли и Ирина водат битка околу старателството и дека актерот сака малечката да се пресели во Лос Анџелес, а од друга страна Ирина сакала да остане во Њујорк, па новите претпоставки се дека Купер се откажал од преселувањето.

Фото: Профимедиа.рс

Само неколку дена претходно, Ирина е фотографирана како шета со малечката ќеркичка на улиците во Њујорк, а таа со својот пресладок изглед успеа да ја засени згодната мама.

Слични објави

Мишел Фајфер со тренинг против коронавирусот: Вака му даде поддршка на светот (ФОТО)

Еспресо

Малку недостига да се видат бра*авиците! Накова објави прежешка фотографија! (ФОТО)

Igor

Сања Долежал: Родителите на деца од 18 години им подаруваат силикони! Дали тоа ќе им го смени животот?

Igor

Лицата родени во овие три хороскопски знаци важат за најуспешни

Igor

На која и стои подобро? ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША VS ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ (ФОТО)

Igor

Анастасија Богдановска храбро влезе во приказната мода, проверете како и зошто

Igor

Остави Коментар

17 − 13 =

Слични објави

Северина објави ново видео: Погледнете што ја трогна пејачката! (ВИДЕО)

Igor

Постојано ги бакнуваше и им зборуваше дека ги сака: Последни фотографии на Кирк Даглас со семејството (ФОТО)

Еспресо

Лидија Вукиќевиќ го покажа змиското тело на Занзибар (ФОТО)

Еспресо

Славниот пар Бранџелина и официјално се разведе

Igor

Беше фатална убавица, со долгите нозе му го замати разумот и на Том Круз, а денес никој не може да ја препознае (ФОТО)

Еспресо

Зошто косата постојано ви е сува?

Igor