Ознака : рони вуд

Лајфстајл Свет Сцена

Славата не му удри во глава: Гитаристот на „Rolling stones“ на доделувањето на „Брит“ наградите дојде со метро! (ВИДЕО)

Еспресо
Руни Вуд ја воодушеви интернет заедницата откако објави видео на кое се гледа како тој доаѓа на доделувањето на Брит наградите – со метро! Секако,...