Tag : филипини

Ви Препорачуваме

За анонимна клиентка од Абу Даби направено е чудо од венчаница: На неа има преку 200.000 „Сваровски“ кристали! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Мајкл Чинко е моден дизајнер од Филипините, а неговите клиентки се познати дами како што се Бијонсе, Ријана, Лејди Гага, Кајли Миног, Бритни Спирс, Кристина...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian