12.8 C
Скопје
22:34 - 27 февруари, 2024

Ознака : антиќ

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ПЕРО АНТИЌ ВО КИНО: Кошаркарот е во одлично друштво, но дали гледаат филм?

M.Р.
Актуелниот претседател на Кошаркарската Федерација на Македонија како и поранешен кошаркар и член на македонската кошаркарска репрезентација, Перо Антиќ со своите бројни фанови на социјалните...
ЛајфстајлСпорт

По 13 години брак се разведоа Перо и Ружица Антиќ

Igor
Перо Антиќ, поранешниот македонскиот кошаркарски репрезентативец и актуелен претседател на Кошаркарската федерација на Македонија и неговата сопруга Ружица, се разведоа, дознава „Женски Магазин“. Ружица на...