16.8 C
Скопје
23:46 - 19 мај, 2024

Ознака : тринаесет

ЛајфстајлСпорт

По 13 години брак се разведоа Перо и Ружица Антиќ

Igor
Перо Антиќ, поранешниот македонскиот кошаркарски репрезентативец и актуелен претседател на Кошаркарската федерација на Македонија и неговата сопруга Ружица, се разведоа, дознава „Женски Магазин“. Ружица на...