Tag : Алекс Родригез

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Џеј Ло и нејзиниот вереник објавија одлична идеја за тренинг во пар: Нејзините стомачни мускули се во прв план! (ВИДЕО)

Еспресо
Еден од најфит паровите на светот, Џенифер Лопез и Алекс Родригез, заедно тренираат и тоа е тајната на нивниот квалитетен однос. Тие се поврзуваат со...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Коронавирусот им ги расипа плановите: Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез ја одложуваат венчавката!

Еспресо
Пандемијата на коронавирусот им ги расипа плановите на светските ѕвезди… Пејачката и актерка Џенифер Лопез (50) и нејзиниот вереник, поранешниот голфер Алекс Родригез (44) открија...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Џеј Ло замеша во тесен фустан: 12 секунди подоцна се случи нешто сосема неочекувано! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Пејачката Џенифер Лопез (50) и поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез (44) одговорија на предизвикот на пејачот Дрејк и снимија видео кое веднаш стана вирално. Тие...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез се изнаплакаа на говорот на Ванеса Брајант! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Комеморацијата за Коби Брајант и неговата ќерка Џиана уште седумина настрадани во хеликоптерската несреќа која се случи на 26 јануари се одржа вчера во Лос...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Џенифер Лопез и Алекс Родригез не ја кријат заљубеноста! (ФОТО)

Еспресо
На неодамнешниот Супербол настан, настапот на Џенифер Лопез предизвика големо внимание кај публиката, а не недостасуваше ниту поддршката од нејзиниот вереник Алекс Родригез. View this...
Лајфстајл Сцена

Алекс Родригез повторно ја запроси Џенифер Лопез и тоа на неочекувано место (ФОТО)

Igor
Поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез оваа година во март на Бахамите ја запроси својта поубава половина, пејачката и актерка Џенифер Лопез. Осум месеци подоцна, тој...