Џеј Ло и нејзиниот вереник објавија одлична идеја за тренинг во пар: Нејзините стомачни мускули се во прв план! (ВИДЕО)

Еден од најфит паровите на светот, Џенифер Лопез и Алекс Родригез, заедно тренираат и тоа е тајната на нивниот квалитетен однос. Тие се поврзуваат со заедничките тренинзи, градат доверба и ја зацврстуваат врската.

Идејата за заеднички тренинг одлучија да ја споделат и со останатите, па Родригез снимаше што тие прават по дома во карантин за да останат во форма.

Ѕвездата на тренингот е Џеј Ло, чии стомачни мускули се во прв план.

Алекс со ова видео откри дека во нивното семејство тренингот е активност за целото семејство, бидејќи учествуваат и нивните деца во истиот.

Слични објави

Хороскоп за 21 ноември четврток – Овните ќе добијат долгоочекуван повик, Раковите ќе доживеат големи проблеми

Igor

Дневен хороскоп за 1 јуни: Не трошете премногу енергија и нерви за прашањата и проблемите во кои немате многу удел

Еспресо

Коронавирусот прекинува концерти и турнеи: Мадона, Мајли Сајрус и Прл Џем откажуваат настапи

Еспресо

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Еспресо

Се смирија Бред Пит и Џенифер Анистон

Еспресо

Кралицата бара Меган и Хари да се вратат во Британија: Оваа понуда нема да може да ја одбијат!

Еспресо

Остави Коментар

11 − 9 =

Слични објави

Хороскоп за 05 ноември, вторник – Раковите ќе имаат лош ден, Стрелците да престанат да се експонираат

Igor

Дневен хороскоп за ден 02.02.2020: Девицата ќе се изгуби во спомените, а Бикот ќе ужива со своето друштво

Еспресо

Девојката која СПИЕЛА со најмалку 13 ФУДБАЛЕРИ од Премиер лигата: Тројката со Руни ми го уништи животот

Igor

Емили Ратајковски позираше без градник и повторно ги избезуми фановите (ФОТО)

Igor

ОТКАЖАН УШТЕ ЕДЕН КОНЦЕРТ: Влошено здравјето на Стинг

Igor

РЕПОРТАЖА: Што треба да видите ако патувате за Барселона

Слободен Печат