03:21 - 23 јуни, 2024

Ознака : Џиана Брајант

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез се изнаплакаа на говорот на Ванеса Брајант! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Комеморацијата за Коби Брајант и неговата ќерка Џиана уште седумина настрадани во хеликоптерската несреќа која се случи на 26 јануари се одржа вчера во Лос...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ќе ви го скрши срцето: Погледнете што рече Ванеса Брајант на комеморацијата за Коби и Џиана! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Вчера се одржа комеморацијата за трагично загинатите Коби Брајант и Џиана Брајант во „Стејпл Центарот“ во Лос Анџелес. На комеморацијата зборуваше легендата на НБА и...