Ознака : Мајкл Џордан

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Ќе ви го скрши срцето: Погледнете што рече Ванеса Брајант на комеморацијата за Коби и Џиана! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Вчера се одржа комеморацијата за трагично загинатите Коби Брајант и Џиана Брајант во „Стејпл Центарот“ во Лос Анџелес. На комеморацијата зборуваше легендата на НБА и...