21.8 C
Скопје
02:43 - 5 јули, 2022

Категорија: Слајдер

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Дури и во 5-та деценија може да се пофали со витко тело: Актерката која ја играше Касандра изгледа неверојатно во бикини! (ФОТО)

Еспресо
Актерката Кораима Торес позната како прочуената Касандра покажа дека за неа времето очигледно не прави разлика, бидејќи дури и во петата деценија таа го покажа...
Балкан Слајдер Сцена

Сенидах од поинаков агол ги покажа раскошните облини, но еден детаљ им пречеше на многумина! (ФОТО)

Васко Спасоски
Сенида Хајдарпашиќ, позната како Сенидах ги израдува следбениците на Инстаграм со нова фотка во костим за капење, но некои и ги збуни. Таа пронашла одлична...
Балкан Слајдер Сцена

Дуа Липа објави слика на која пишува: „Зошто Косово нема да биде Србија“, па следеше одговор од Карлеуша! (ФОТО)

Васко Спасоски
Британската пејачка со албанско потекло Дуа Липа во повеќе наврати го поддржа одвојувањето на Косово и Метохија од Србија. Со тоа продолжи и сега, па...
Свет Слајдер Сцена

Сите ја сакаат новата фризура на Моника Белучи: Познатата актерка сега изгледа 10 години помлада! (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од најубавите актерки на сите времиња, Моника Белучи до пред некое време имаше долга коса, а потоа реши да направи голема промена и драстично...
Балкан Слајдер Сцена

Ретко кој го видел во ова издание: Погледнете како изгледа Харис Џиновиќ без капа на глава! (ФОТО)

Васко Спасоски
Еден од најпознатите пејачи на севдалинки,  Харис Џиновиќ пред 30 години бил активен риболовец, па се појави фотографија на која тој се фали со уловот....
Наши Фаци Слајдер Сцена

„Му купив гаќи и патики, дека немало таму“: Весна Бејби се збогуваше со синот и објави емотивна порака! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Една од нашите најпознати актерки, Весна Петрушевска – Бејби преку социјалните мрежи се збогуваше со нејзиниот син Кирил (17). Имено, синот на Бејби ќе се...
Балкан Слајдер Сцена

Се дружеа и ја пееја „Црне косе“: Ханка Палдум откри што му кажала на Новак Ѓоковиќ (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Тенисерот Новак Ѓоковиќ треба дена беше во посета на Високо во Босна и Херцеговина и во таа прилика ја запозна пејачката Ханка Палдум. Двајцата заедно...
Балкан Слајдер Сцена

Прво одби, па потоа го прифати „подарокот“: Луна Џогани снимена како зема пари од фан (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Се појави снимка на која Луна Џогани, пред или по еден настап, од една госпоѓа, инаку нејзин фан зема пари. Џогани имала настап во Австрија...
Свет Слајдер Сцена

Убавата актерка беше во врска со 16 години постариот колега, а сега го има популарниот Бали бег

Еспресо
Фахрие Евсен и Бурак Озџивит се во брак од 2017 година, а од минатата година го имаат синот Каран. Пред Бурак, актерката беше во љубов...
Свет Слајдер Сцена

Ќерката на Том Круз и Кејти Холмс порасна: Сури Круз наполни 14 години

Еспресо
Ќерката на поранешните сопружници Кејти Холмс и Том Круз, Сури Круз наполни 14 години и се чини дека прерасна во вистинска убавица. Американските граѓани се...