9.8 C
Скопје
01:37 - 28 февруари, 2024

Ознака : жени

ЛајфстајлСцена

ГОЛИ ДЕВОЈКИ И ЧУДНИ ГОСТИ: Кралот на Инстаграм приреди несекојдневна журка

Igor
Американската интернет-ѕвезда Ден Близеријан приреди несекојдневна журка по повод Денот на марихуаната. Покрај разголените девојки, имаше и уште еден неочекуван гостин. Во прашање е припитомена...
Лајфстајл

ВО СЕКСОТ Е ДОЗВОЛЕНО: Што обичната жена може да научи од проститутките

Igor
Ставот кон проститутките во конзервативните општества често е двосмислен. Некои ги гледаат добронамерно, а некои со презир. Услуги од проститутки користат мажите кога не мораат...
Uncategorized

Еден цртеж ја покажа правата вистина за вработените мајки

Igor
Перуанскиот карикатурист на брилијантен начин ги прикажа комплексните предизвици со кои се соочуваат вработените мајки, а всушност и сите вработени жени. Мајките се наоѓаат на...