Ознака : Сања Николиќ

Наши Фаци Слајдер Сцена

ФОТО | Прво едно селфи, па може да почнеме со китење: Слаткар објави фотка од Сања и синот Моша!

Васко Спасоски
Познатиот рапер Марко Маринковиќ или на јавноста познат како Слаткар на социјалните мрежи објави фотографија од неговата сопруга Сања Николиќ и синот Моша. На фотката...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Познатиот рапер Слаткар со шокантна изјава: Погледнете што НЕМА да прави кога ќе се роди неговиот наследник! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Пред некое време познатиот рапер Марко Маринковиќ – Слаткар и неговата поубава половина Сања Николиќ, објавија на социјалната мрежа Инстаграм дека го очекуваат својот прв...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Слаткар ќе стане татко: Сања Николиќ е бремена

Слободен печат
Марко Маринковиќ – Слаткар новата година ја дочека со прекрасна вест. Неговата сопруга, поранешната водителка и манекенка Сања Николиќ е бремена. „Ќе бидам татко. 2020...
Лајфстајл Сцена

Слаткар со емотивна песна за Сања: „Боже фала ти, со што ли заслужив“ (ВИДЕО)

Igor
„Се случи преку ноќ, како да те пратил Бог, за да ми го направиш ти мене убав животот, Боже фала ти, Боже фала ти, со...
Лајфстајл Сцена

Ја извади од памет: На Сања Николиќ и се „стемни“ од постапката на Слаткар (ВИДЕО)

Igor
Ако се прашувате која е тајната за успешен брак, најдобро е да ги прашате раперот Слаткар и Сања Николиќ. Без разлика што не се долго...