Ознака : Марко Маринковиќ – Слаткар

Наши Фаци Слајдер Сцена

ФОТО | Прво едно селфи, па може да почнеме со китење: Слаткар објави фотка од Сања и синот Моша!

Васко Спасоски
Познатиот рапер Марко Маринковиќ или на јавноста познат како Слаткар на социјалните мрежи објави фотографија од неговата сопруга Сања Николиќ и синот Моша. На фотката...