4.8 C
Скопје
03:48 - 4 март, 2024

Ознака : Марко Маринковиќ – Слаткар

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) СЛАТКАР НА „NETFLIX“: Раперот на својот инстаграм – профил сподели прекрасна вест

М.Р.
Раперот Марко Маринковиќ – Слаткар попознат под сценското име Слаткаристика на својот инстаграм – профил сподели прекрасна вест.   View this post on Instagram  ...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСветСлајдерСцена

(ФОТО) САЊА НИКОЛИЌ ЗА ИЗГЛЕДОТ НА КАРДАШИЈАН-ЏЕНЕР: На која возраст е секоја од овие шест дами на фотографијата?

М.Р.
Поранешната водителка, манекенка и Мис на Македонија како и сопруга на раперот Марко Маринковиќ – Слаткар, Сања Николиќ – Маринковиќ активно споделува прекрасни фотографии од...
Наши ФациСлајдерСцена

ФОТО | Прво едно селфи, па може да почнеме со китење: Слаткар објави фотка од Сања и синот Моша!

Васко Спасоски
Познатиот рапер Марко Маринковиќ или на јавноста познат како Слаткар на социјалните мрежи објави фотографија од неговата сопруга Сања Николиќ и синот Моша. На фотката...