Ознака : салон за убавина

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Доста опуштено: Актерката Лидија Вукичевиќ се соблече гола во салон за убавина! (ФОТО)

Васко Спасоски
Иако длабоко загази во шестата деценија од својот живот, актерката Лидија Вукичевиќ (57) и понатаму важи за една од најзгодните жени на српската јавна сцена....