Ознака : плавуша

Uncategorized

Згодната плавуша ги распамети читателите на декемврискиот Плејбој (ФОТО)

Слободен печат
Манекенката Џорџи Мурај ја освои насловната на декемврискиот број на Плејбој. Оваа убавица соработуваше со фотографот Џејмс Макари, а со манекенството започна да се занимава...
Лајфстајл Сцена

Ќерката на Цеца стана блондинка: Анастасија изненади со промената, еве какви беа реакциите! (ФОТО)

Igor
Анастасија Ражнатовиќ годинини наназад има црна коса, а сега им постави на своите фанови прашање како им се допаѓа како блондинка. Имено, пејачката објави фотографија...