21.8 C
Скопје
17:56 - 30 мај, 2024

Ознака : Нож

ЕспресоСлајдер

Драматично на „Шарл де Гол“: Вооружен со нож претел на аеродромот во Париз; убиен е од полицијата

Еспресо
Моменти на страв кај патниците. Динамиката се уште не е јасна. Тој беше бездомник вооружен со нож кој беше убиен од полицаец кој отвори оган...
СветСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) ПОЗНАТ РАПЕР ИЗБОДЕН СО НОЖ: Нападнат зад сцената од група мажи по што подлегнал на повредите

С.Б.
Раперот „Drakeo The Ruler“ бил избоден со нож за време на одржувањето на музичкиот фестивал „Once Upon A Time In LA“. Тој беше пренесен во...
ЛајфстајлСцена

СЛАВНИОТ РОКЕР ВО БОЛНИЦА: Се обидел да се самоубие?

Igor
Поранешниот тапанар на Guns N’Roses, Стивен Адлер, итно е пренесен во болница со убодни рани, за кои се претпоставува дека самиот си ги нанел. Според...
ЛајфстајлСцена

Сопругата на Здравко Чолиќ била нападната со нож

Igor
Популарниот пејач Здравко Чолиќ отсекогаш бил еден од најголемите фраери на балканската естрада, и многу девојки паѓале на неговиот шарм. Сепак, тој бил освоен од...