СЛАВНИОТ РОКЕР ВО БОЛНИЦА: Се обидел да се самоубие?

Поранешниот тапанар на Guns N’Roses, Стивен Адлер, итно е пренесен во болница со убодни рани, за кои се претпоставува дека самиот си ги нанел.

Според полицијата во Лос Анџелес, кога пристигнале на адресата каде било пријавено дека има личност што крвари, го забележале музичарот со убодна рана во стомакот.

За среќа, се работи за плитка убодна рана, а сите наоди досега покажуваат дека Адлер самиот си ја нанел.

Тој подолго време се бори со зависноста од наркотични супстанци, а во 2011 признал дека веќе имал обиди за самоубиство во минатото.

Слични објави

Секој маж посакува оваа глетка да го разбуди: Голата Емили со волјчак во креветот (ФОТО)

Еспресо

„Предозирање!“: Последната објава на КАРЛЕУША упатена кон Лукас е КУЛМИНАЦИЈА!

Igor

Џенифер Лопез сака да ја купи луксузната вила на Лепа Брена! (ФОТО)

Еспресо

Не го правете ова ако сте во самоизолација: Емили Ратајковски упати јасна порака!

Васко Спасоски

Прекрасна глетка – Емили Ратајковски топлес на плажа (ФОТО)

Igor

Едвај стоел на нозе: Бен Афлек мртов пијан (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

единаесет − шест =

Слични објави

Никогаш не излегуваат од мода: Како да ги комбинирате белите фармерки (ФОТО)

Igor

Адвокатот на Бритни Спирс ги исплаши обожавателите: Нејзината ментална состојба е како онаа на пациент во кома!

Васко Спасоски

Совршенство од вкусови во 5 чекори: Торта од бела чоколада и јагоди без печење! (РЕЦЕПТ)

Igor

Северина прозборе за експлицитната снимка: Знам кој ја објавил, дознав лани

Igor

Кој хороскопски знак најмногу мастурбира, а кој глуми оргазми?

Igor

Не ги задржувајте солзите: Еве зошто се добри за вашето физичко и психичко здравје

Еспресо