Ознака : милан поповиќ

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Северина направи хаос пред домот на Милан во Белград, па полицијата и нареди да се изолира две недели! (ВИДЕО)

Проблемите меѓу Северина Којиќ и таткото на нејзиниот син, нејзиниот бивш сопруг Милан Поповиќ, продолжува и понатаму. Како што пишуваат српските медиуми, познатата пејачка наводно...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Центарот за Социјални работи поднесе кривична пријава против Северина!

Васко Спасоски
Центарот за социјални работи против Северина (47) поднела кривична пријава, бидејќи сметаат дека го прекршила законот – пушува „24сата.хр“, без да наведат за каков прекршок...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Милан Поповиќ и судијката која му го додели детето, биле во ист хотел на скијање!

Васко Спасоски
Судијката Теа Голуб на 27 ноември донесе одлука синот на Северина и Милан Поповиќ да живее со таткото, а пејачката на тоа поднела жалба. Судијката...
Uncategorized

Еве на кој начин комуницираат Северина и поранешниот сопруг Милан

Слободен печат
Пејачката Северина Којиќ го загуби спорот со поранешниот сопруг Милан Поповиќ во врска со старателството над нивниот син. Хрватскиот суд на 28 ноември донесе привремена...
Uncategorized

Милан Поповиќ: „Игор Којиќ ме навредуваше и ми се закануваше пред детето, ќе го заштитам синот од дивјачко однесување“!

Слободен печат
Очигледно е дека Милан Поповиќ (54) ќе поднесе пријава против Игор Којиќ (32), по вербалниот инцидент кој се случил во чевтртокот на 28 ноември. Имено,...
Uncategorized

По потресното писмо на Северина, се огласи и таткото на Александар

Слободен печат
Северина во иднина ќе може синот Александар да го гледа само двапати неделно попладне и секој втор викенд од сабота наутро до недела навечер. Ваквата...
Лајфстајл Сцена

Северина осудена за семејно насилство! На поранешниот сопруг му велела дека е како Адолф Хитлер! (ФОТО)

Igor
Судот во Загреб ја осуди Северина за семејно насилство, наведувајќи дека е осудена зашто му испраќала закани и психички го малтретирала српскиот бизнисмен Милан Поповиќ,...
Лајфстајл Сцена

Поранешниот сопруг на Северина се огласи по информацијата дека физички го злоставувале нивниот син (ВИДЕО)

Igor
Милан Поповиќ, поранешниот сопруг на Северина Којиќ се огласи по изјавата на пејачката дека нивниот син Александар (7) бил физички злоставуван во  училиште и дека...
Лајфстајл Сцена

Бизарна казна: Сопругот на Северина ќе плати 750 евра затоа што се сликал со синот на пејачката

Igor
Игор Којиќ, наводно, ќе мора да ги сноси последиците бидејќи прекршил судска одлука во врска со објавување фотографии на малиот Александар, син на неговата сегашна...
Лајфстајл Сцена

Милан повторно „пукна“ поради Северина: Му пропадна бизнис од еден милион евра (ФОТО)

Igor
Милан Поповиќ поранешниот сопруг на Северина Којиќ реши да се повлече од приватниот бизнис со кој се занимавал седум години. Имено, Милан Поповиќ во 2012...