Ознака : камера

Лајфстајл Сцена

Меган Маркл ЕДВАЈ ГИ ЗАДРЖА СОЛЗИТЕ пред камера (ВИДЕО)

Igor
Меган Маркл проговори за тоа како се носи со мајчинството и интересот на јавноста за нејзиниот живот. Во текот на интервјуто со Том Бредли во...
Лајфстајл Сцена

Па, дали е ова можно? Нема да си верувате на ушите и очите! Слушнете каква песна и спот ни доаѓаат од Струмица (ВИДЕО)

Igor
Ако имаше во Македонија музичка полиција, по се изгледа еден дел од изведувачите ќе беа зад решетки поради теророт кој го вршат врз конзументите на...
Лајфстајл Сцена

Мадона воведе ригорозни правила за фановите: Ќе бидете исфрлени од концерт ако ги правите овие работи

Igor
Кралицата на попот Мадона (61) поставила нови барања за фановите за нејзината светска турнеја на 14 по ред студиски албум „Madame X“, која почнува за...