Мадона воведе ригорозни правила за фановите: Ќе бидете исфрлени од концерт ако ги правите овие работи

Кралицата на попот Мадона (61) поставила нови барања за фановите за нејзината светска турнеја на 14 по ред студиски албум „Madame X“, која почнува за недела дена.

Пејачката туренејата сака да и помине што е можно најдобро, па овој пат одеше многу поесктремно што се однесува до нејзините желби.

На нејзините концерти не е дозволно:

– Употреба на мобилни телефони, паметни часовници, камера и слични уреди нема да бидат дозволени додека трае настапот. Местата во салите треба предвреме да ги резервираат за да влезат на време, а откако влезниците ќе се искористат на мобилниот телефон, нема да може да има нивна употреба повеќе – пишува во рајдерот на Мадона.

Слични објави

Тамара ЈАВНО ѝ се извини на Невена: Еве што мисли за бодувањето на Евровизија

Igor

Северина во бикини: Некои воодушевени, некои разочарани (ФОТО)

Igor

Шварценегер во изолација со пони и со магаре: Останете дома, слушајте ги експертите, не мороните! (ВИДЕО)

Еспресо

Кога ќе ве прегрне лав, тоа изгледа вака… (ВИДЕО)

Еспресо

Гвинет Палтроу воодушеви со изборот на фустан (ФОТО)

Igor

Инфектолог открива дали можеме да се заразиме со коронавирус при капење во море или во базен

Еспресо

Остави Коментар

11 + осум =

Слични објави

Синот на Џони Деп избегнува да биде во центар на внимание, но папараците се упорни (ФОТО)

Еспресо

Наташа Беквалац објави фотографија додека се бања (ФОТО)

Еспресо

Задникот на скопјанката Кристина треба да се најде на разгледница за Македонија (ФОТО)

Igor

Исхраната на Џејсон Стејтам го довела овој јутјубер до корисно сознание! (ВИДЕО)

Еспресо

СРЦЕТО Ѝ Е СКРШЕНО: Меган Маркл веќе никогаш нема да го види НЕГО!?

Igor

Ана Николиќ со новото момче фатена во Скопје! Раста полудел кога дознал! (ФОТО)

Igor