14.8 C
Скопје
10:33 - 28 февруари, 2024

Ознака : избори

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Во Босна не веруваат колку гласови добила на изборите инфлуенсерка со 177.000 следбеници!

Васко Спасоски
На Инстаграм ја следат 177.000 луѓе, но кога требаа да го заокружат нејзиното име на изборите во Босна и Херцеговина, тоа го направиле само 88...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Канје Вест си се допиша на гласачкото ливче и гласаше за себе

Васко Спасоски
Раперот за првпат во својот живот гласа на претседателски избори во САД и, како што вети, гласаше за себе. Имено, Вест на гласачкото ливче за...
Ви ПрепорачувамеСлајдер

„Пу да ти е*ам маската“: Бугарски новинар известуваше во живо од изборите во САД, па стана хит на интернет! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Познат бугарски новинар известуваше за претседателските избори во САД, па стана хит на социјалните мрежи. Имено, тој бил вклучен во живо, но заштитната маска му...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Канје Вест: Бог сакаше да учествувам на изборите!

Васко Спасоски
Раперот и музички продуцент Канје Вест ја најави својата кандидатура на претседателските избори во јули оваа година. По тој повод, раперот гостуваше во емисијата со...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Хајли Бибер не успеа да се избори со ветрот – Фановите видоа нешто повеќе!

Еспресо
Хајли Бибер знае како да привлече внимание, дури и кога ќе се појави во широк џемпер. Додека шетала по улиците на Париз, манекенката и жена...
Лајфстајл

Се разочаравте во љубовта, бидејќи постојано правите погрешни избори: Проблемот е во вас, еве зошто…

Еспресо
Колку пати сте се разочарале во љубовта, тврдејќи дека од неа ќе се откажете засекогаш, бидејќи постојано „налетувате“ на погрешни лица. Или се емоционално недостапни...