13.8 C
Скопје
20:29 - 23 април, 2024

Ознака : Емина Јахиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Во Босна не веруваат колку гласови добила на изборите инфлуенсерка со 177.000 следбеници!

Васко Спасоски
На Инстаграм ја следат 177.000 луѓе, но кога требаа да го заокружат нејзиното име на изборите во Босна и Херцеговина, тоа го направиле само 88...