Ознака : испливаа

Лајфстајл Сцена

Испливаа досега НЕВИДЕНИ ФОТОГРАФИИ од Меган Маркл: На само 9 години се борела за многу важни работи! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Меган Маркл (38) денес како сопруга на принцот Хари е дел од британското кралско семејство, а позната е и по својот стил на облекување кој...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Вилијам ја третирал Кејт како СЛУГИНКА, правел со неа што сака: Испливаа ИНТИМНИ ДЕТАЛИ од врската на кралскиот пар!

Igor
Пријателите тврдат дека врската им била катастрофална, полна со кавги  проблеми. Ендру Мортон, авторот на книгата „Вилијам и Кетрин“ (William i Catherine), која излезе пред...