Ознака : слугинка

Ви Препорачуваме Лајфстајл

Вилијам ја третирал Кејт како СЛУГИНКА, правел со неа што сака: Испливаа ИНТИМНИ ДЕТАЛИ од врската на кралскиот пар!

Igor
Пријателите тврдат дека врската им била катастрофална, полна со кавги  проблеми. Ендру Мортон, авторот на книгата „Вилијам и Кетрин“ (William i Catherine), која излезе пред...