Вилијам ја третирал Кејт како СЛУГИНКА, правел со неа што сака: Испливаа ИНТИМНИ ДЕТАЛИ од врската на кралскиот пар!

Пријателите тврдат дека врската им била катастрофална, полна со кавги  проблеми.

Ендру Мортон, авторот на книгата „Вилијам и Кетрин“ (William i Catherine), која излезе пред венчавката на војводата и војвотката од кембриџ, тврди дека нивната врска била катастрофална и дека многу пријатели се чудат како тие двајца воопшто завршиле во брак.

profimedia

Во книгата за кралскиот пар зборувале луѓе кои со нив се дружеле додека тие биле во врска и ретко кој има убаво мислење, бидејќи Вилијам наводно ја третирал кејт како слугинка.

Кога тие двајца во 2007 година на кратко раскинале, бројни пријатели си помислиле „Фала му на Господ што ова заврши“, тврди Мортон. Вилијам ја држен Кејт „на јаже“, често ја игнорирал во друштвото, јавно ја понижувал со однесувањето, одобено додека разговарал со други луѓе.

profimedia

„Нивната врска постојано била на ивица. Секогаш проблеми и кавги. Вилијам ја третираше Кејт како слугинка, а не како девојка“, цели една пријателка на кралскиот пар и додава дека со Кејт можел да прави се што ќе посака.

Слични објави

Нова романтична песна ни доаѓа од „работилницата“ на тандемот Драган Спасов – Дац и Александар Митевски (ВИДЕО)

Еспресо

Скриена плажа: Оние кои ќе ја пронајдат, го откриле „рајот” (ФОТО)

Еспресо

Фронтменот на ДИСЦИПЛИНА КИЧМЕ преживеал мозочен удар

Igor

ЖЕСТОК ПОТЕГ: Бившиот свршеник на Лејди Гага се вмеша во хаосот меѓу Бредли и Ирина

Igor

Ќелава и со стомак до заби: Амбер Роуз во секој момент ќе се породи (ВИДЕО)

Igor

КРАДЕЦОТ НЕМАШЕ ШАНСИ! Вработената го истепа, доби отказ, а сега и се смешка животна прилика (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

оне × два =

Слични објави

Продолжението на „Игра на тронови“ ќе започне да се прикажува во 2022 година!

Еспресо

„Ѕверката“ се уште жари и пали и во седмата деценија: Вака денес изгледа љубовта на Кери Бредшо (ФОТО)

Igor

„Врба“ на фестивалска турнеја во Европа и САД (ФОТО)

Васко Спасоски

Алма Туцаковиќ: Уживам во тоа што сум жена на шеик!

Еспресо

Легендата за Дедо Мраз

Слободен печат

ТИЕ СЕ РАЗВЕДУВААТ, а Лејди Гага не е причината? БРЕДЛИ КУПЕР и ИРИНА ШЕЈК на работ од својот брак!

Igor